Bieg crossowy
Sobotę 31 maja dziewczęta z klas I a i II a spędzały w Ogrodzieńcu. Odbywał się tam Drugi Bieg Crossowy Szlakiem Orlich Gniazd, którego organizatorem było współpracujące z naszym liceum Stowarzyszenie IPA oraz grupa PALEO. Dziewczyny, pod opieką Profesor Kariny Surowiec poświęciły swój czas wolny, kierując uczestników w wyznaczone miejsca, pomagały przy ich rejestracji, a także nawigowały ich na jakże trudnej i długiej trasie biegu. Zachęcały też do zostania honorowym dawcą szpiku. Po skończonej pracy mogły one uczestniczyć w wielu atrakcjach, które były przygotowane na zamku w Podzamczu. Z chęcią słuchały koncertu, strzelały z łuku, wspinały się na ściankę wspinaczkową, czy zwiedzały ruiny zamku.Wszystkie uczestniczki jednogłośnie uznały, ze to był bardzo udany dzień. Wśród zawodników znalazła się także reprezentacja naszej szkoły w osobach: Pani dyrektor - Bożeny Bańskiej, Pani pedagog - Joanny Dziechciarz, Pani kierownik administracji - Marzeny Szczepanik. Gratulujemy kondycji i wytrwałości.
KL&MK
Liczby, które potwierdzają skuteczność naszego nauczania.
Edukacja
Liczby
nauczycieli
uczniów
rok założenia liceum
Szkoła, która
daje więcej
To miejsce, w którym edukacja wykracza poza program nauczania. Rozwijamy pasje, uczymy samodzielności i budujemy kompetencje potrzebne w świecie, który ciągle się zmienia. Żeromski to szkoła, która przygotowuje nie tylko do matury, ale do odpowiedzialnego wejścia w dorosłość. Tworzymy środowisko, w którym młodzi ludzie uczą się odwagi, współpracy i pewności siebie.